Dotacja Fundacji PZU na realizację Projektu

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że uzyskaliśmy dotację Fundacji PZU na realizację Projektu Fundacji Niemożliwe-możliwym.

Nasz projekt pt. „Działamy razem – by niemożliwe stało się możliwym! – II edycja” jest finansowany ze środków Fundacji PZU i skierowany do dzieci i młodzieży
do 18 r.ż., które borykają się z problemami wynikającymi ze zdiagnozowanej niepełnosprawności ruchowej.

Głównym celem podejmowanych działań jest zwiększenie samodzielności uczestników, poprzez wszechstronne działania rehabilitacyjne i terapeutyczne.

Zaplanowaliśmy kompleksowe działania rehabilitacyjne metodami specjalnymi oraz terapię wspomagającą rehabilitację – mikropolaryzację mózgu.

Projekt „Działamy razem-by niemożliwe stało się możliwym! – II edycja” realizowany będzie w okresie od 02.11.2020r. do 02.04.2021r.

W tym czasie 10 zakwalifikowanych do projektu uczestników będzie mogło bezpłatnie korzystać z pakietu regularnych spotkań ze specjalistami.

Jesteśmy przekonani, że nasz projekt „Działamy razem-by niemożliwe stało się możliwym! – II edycja” zostanie przyjęty z entuzjazmem, a jego realizacja przyniesie zamierzone rezultaty.

Wszelkich informacji koordynacyjnych o projekcie i prowadzonej rekrutacji udzielać będzie p. Jolanta Wala, Prezes Zarządu Fundacji.

Telefon kontaktowy: 573 340 034

Pozdrawiamy

Przedstawiciele i Wolontariusze Fundacji Niemożliwe – możliwym