Dotacja Fundacji PZU na realizację Projektu

Mamy zaszczyt poinformować Państwa, że uzyskaliśmy dotację Fundacji PZU na realizację Projektu Fundacji Niemożliwe-możliwym.

Nasz projekt pt. „Działamy razem-by niemożliwe stało się możliwym!” jest finansowany ze środków Fundacji PZU i skierowany do dzieci i młodzieży do 18 r.ż., które borykają się z problemami wynikającymi ze zdiagnozowanej niepełnosprawności ruchowej.

Głównym celem podejmowanych działań jest zwiększenie samodzielności uczestników, poprzez wszechstronne działania rehabilitacyjne i terapeutyczne.

Zaplanowaliśmy kompleksowe działania rehabilitacyjne metodami specjalnymi oraz terapię wspomagającą rehabilitację – mikropolaryzację mózgu.

Projekt „Działamy razem-by niemożliwe stało się możliwym!” realizowany będzie w okresie od 02.09.2019r. do 30.03.2020r.

W tym czasie 10 zakwalifikowanych do projektu uczestników będzie mogło bezpłatnie korzystać z pakietu regularnych spotkań ze specjalistami.

Jesteśmy przekonani, że nasz projekt „Działamy razem-by niemożliwe stało się możliwym!” zostanie przyjęty z entuzjazmem, a jego realizacja przyniesie zamierzone rezultaty.

Wszelkich informacji o projekcie i prowadzonej rekrutacji udzielać będzie koordynator projektu p. Anna Czajka oraz p. Jolanta Wala, Prezes Zarządu Fundacji.

Telefon kontaktowy: 573 340 034

Przedstawiciele i Wolontariusze Fundacji Niemożliwe – możliwym