Arkadiusz

Cześć, nazywam się Arkadiusz!

Choruję na Dystrofię obręczowo-kończynową.

Od 20 roku życia zacząłem coraz słabiej chodzić. Będąc w wojsku, upadłem na poligonie i nie byłem w stanie się podnieść. Oczywiście w konsekwencji zostałem zwolniony ze służy wojskowej. Początkowo byłem leczony na zapalenie wielomięśniowe, miałem trudności w chodzeniu po schodach czy wzniesieniach.

W późniejszym etapie postawiono prawidłową diagnozę: Dystrofia obręczowo-kończynowa – choroba trudna i na dzień dzisiejszy nieuleczalna.

Jestem pracowity, uparty i śmiały. Uwielbiam dekorowanie, ogrody, interesuję się samochodami.

Z codziennymi trudnościami staram się radzić sobie w miarę samodzielnie. Przy podnoszeniu przedmiotów potrzebuję pomocy osób trzecich.

Moim marzeniem jest odzyskanie zdrowia. Aby móc dążyć do spełnienia marzenia, potrzebna jest stała rehabilitacja, która zapobiega pogarszaniu się stanu zdrowia.

Jestem pod opieką specjalistów lekarzy, rehabilitantów i terapeutów. Jedynym problemem są wysokie koszty rehabilitacji i terapii wspomagających. Na niezbędne i intensywne działania rehabilitacyjne mnie nie stać.

Dlatego bardzo proszę o pomoc w formie sfinansowania rehabilitacji, jak również innych terapii wspomagających działanie rehabilitacji.

Można mi pomóc, wpłacając pieniądze na konto Fundacji Niemożliwe – możliwym:

Przelew online

Przelew tradycyjny

Odbiorca: Fundacja Niemożliwe – możliwym
ul. Mickiewicza 20
43-211 Piasek
Bank: BGŻ BNP Paribas S.A.
Numer konta: 94 2030 0045 1110 0000 0420 6370
Tytułem: Darowizna – Arkadiusz Hain

Za każdą, nawet niewielką kwotę, bardzo dziękuję!


  Nasi pozostali Podopieczni