Wspieraj za darmo z FaniMani.pl Pomóż nam pomagać innym

Jak zwykłe zakupy online zmienić w coś magicznego?

Fundację Niemożliwe – możliwym może wesprzeć każdy, kto kupuje w internecie – nie płacąc ani grosza więcej niż za zwykłe zakupy!

Umożliwia to serwis FaniMani.pl, w którym nasza Fundacja posiada swój profil. Jeśli robisz zakupy online i chcesz wesprzeć naszą organizację, wystarczy, że wejdziesz na poniższą stronę:

  Fundacja Niemożliwe – możliwym na FaniMani.pl

Klikniesz WSPIERAM ZA DARMO Przy okazji zakupów online, wybierzesz sklep i zrobisz zakupy jak zwykle. Określony procent wartości zakupów trafi na konto naszej Fundacji.

To naprawdę proste rozwiązanie, a korzystanie z niego jest zupełnie darmowe, zarówno dla nas, jak i dla osób robiących zakupy.

Siłą serwisu są drobne darowizny, które razem tworzą dużą kwotę. Obecnie ponad 18 mln Polaków kupuje w internecie, zatem serwis, dzięki któremu można przy okazji pomóc wybranej organizacji jest szansą dla wielu inicjatyw non-profit.

Jako wspierający, regularnie otrzymujesz kody rabatowe i informacje o promocjach w sklepach internetowych.

A jest ich ponad 800!

W wielu kategoriach, m.in.: Zwięrzęta, RTV i AGD, Księgarnie, Moda i uroda, Dla dzieci, Komputery, Dom i ogród, Biuro i Firma, Sport i hobby, Prezenty, Podróże, Biżuteria i Zegarki, Motoryzacja, Telefony i akcesoria, Zdrowie, Finanse i Ubezpieczenia i inne – jest więc w czym wybierać.

Obecność w serwisie traktujemy jako dodatkowy sposób zbierania darowizn, z których pieniądze przekazywane są na pomoc naszym Podopiecznym.

Gorąco zachęcamy do wspierania Fundacji Niemożliwe – możliwym przy okazji każdych zakupów w internecie!

Dzięki Waszej pomocy niemożliwe może stać się możliwym!