Jeżeli marzy tylko jeden człowiek,
pozostanie to tylko marzeniem.
Jeżeli zaś będziemy marzyć wszyscy razem,
będzie to już początek nowej rzeczywistości.
– Helder Pessoa Camara
Przedstawiciele Fundacji Wspierania Profilaktyki, Rehabilitacji i Oświaty Niemożliwe – możliwym:
Grzegorz Kijonka – założyciel i fundator Fundacji
Pomysłodawca, założyciel i fundator Fundacji Niemożliwe-możliwym. Doświadczony rehabilitant zajmujący się na co dzień fizjoterapią, terapią manualną, diagnostyką funkcjonalną, profilaktyką dysfunkcji narządu ruchu. Inicjator i realizator działań z zakresu ochrony zdrowia. Pasjonat piłki nożnej i aranżacji ogrodów, miłośnik wędrówek górskich.
Pedagog, reedukator, terapeuta, edukator osób niepełnosprawnych, w tym osób z autyzmem. Od lat z pasją zajmuje się edukacją, terapią i wsparciem dzieci w młodszym wieku szkolnym. Wrażliwa i otwarta na tych, których los doświadcza. Zawsze gotowa, by wyciągnąć pomocną dłoń i przekonana, że „człowiek może być dobrym”. Miłośniczka przyrody, szczególnie polskiego morza o każdej porze roku.
Pedagog, surdopedagog, terapeuta, psychodietetyk. Od lat zajmuje się profilaktyką, terapią, pomocą i wsparciem dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Entuzjastka i propagatorka zdrowego stylu życia, w zgodzie z naturą, jako sposobu na odszukanie szczęścia w sobie i utrzymanie zdrowia.
Prawnik mający doświadczenie w zakresie przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu w ramach polityki samorządu lokalnego. Współpracujący z organizacjami pozarządowymi działającymi na rzecz osób z niepełnosprawnościami. Miłośnik historii, w szczególności epoki napoleońskiej.
Profesor zwyczajny w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Swoje zainteresowana naukowe koncentruje na kwestiach logistyki społecznej, w szczególności gdy ich celem są działania zwiększające jakość życia. Główną domeną jego działalności naukowej i praktycznej są działania związane z miastami, ochroną zdrowia i problemami seniorów. Prowadzone przez niego projekty badawcze i wdrożeniowe związane są z kreowaniem przestrzeni publicznych w miastach, dostosowywaniem miast do potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz seniorów, organizowanie systemów transportowych w miastach oraz z kształtowaniem zachowań mieszkańców. Jest autorem książek poświęconych tematyce miejskiej, logistyki zwrotnej i współczesnym problemom w nieklasycznych zastosowaniach logistyki. Wyniki jego prac ukazały się w czasopismach akademickich oraz wydaniach charakterze praktycznym w języki polskim, angielskim i rosyjskim, zarówno w Kraju jak i poza jego granicami. Jest autorem 6 książek, 7 podręczników, ponad 60 rozdziałów w monografiach naukowych i ponad 200 artykułów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Logistycznego oraz komisji transportu Polskiej Akademii Nauk.
Lekarz medycyny, specjalista psychiatra, biegły sądowy, lekarz orzecznik, prelegent konferencji naukowo-szkoleniowych. Miłośniczka historii, zwierząt i aktywnego stylu życia. W czasie wolnym podróżuje i uprawia sport, m.in. crossfit.
Wykształcenie wyższe. Przez prawie 30 lat przedsiębiorczyni, trenerka biznesu, obecnie związana z organizacjami pozarządowymi- prezeska stowarzyszenia ON/OFF, w zarządzie stowarzyszenia Szlakiem Kobiet, członkini Rady Działalności Pożytku Publicznego przy Marszałku Woj. Śląskiego I kadencji. Od 2012 roku pełnomocniczka regionalna Kongresu Kobiet. Społecznie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem jako trenerka m.in. antydyskryminacyjna, mentorka kobiet rozpoczynających działalność gospodarczą, doradczyni biznesowa organizacji pozarządowych. Autorka i realizatorka wielu projektów edukacyjnych, kulturalnych, historycznych. W 2016 uznana przez Dziennik Zachodni za jedną z pięćdziesięciu najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego, w plebiscycie czytelników zdobyła 23. miejsce.