Projekt za nami…

Tak niedawno zaczynaliśmy zajęcia w  projekcie  „Razem do przodu – by niemożliwe stało się możliwym!” – finansowanym ze środków Fundacji PZU w ramach konkursu „Młodzi niepełnosprawni – sprawni z Fundacją PZU” edycja 2018, a on już za nami… Zostały nam tylko miłe wspomnienia wspólnie spędzonego czasu.

Przypomnijmy, że Projekt skierowany był do dzieci i młodzieży do 18 r.ż., które borykają się z  niepełnosprawnością ruchową. Głównym celem działań podejmowanych w tym przedsięwzięciu, realizowanym od 10 września 2018 do 10 marca 2019 roku, było zwiększenie samodzielności uczestników, poprzez kompleksowe działania rehabilitacyjne metodami specjalnymi oraz terapie wspomagające rehabilitację. Prowadzone były zajęcia fizjoterapeutyczne, metodą W.Sherborne i P.Dennisona oraz dogoterapia i mikropolaryzacja mózgu.

Pragniemy bardzo podziękować Wam wszystkim za ten wspólnie spędzony czas, za każdy uśmiech, każdą kroplę potu i wszystkie miłe słowa, które do nas docierały.

Widząc Państwa zainteresowanie takimi inicjatywami oraz otrzymując pozytywne informacje zwrotne dotyczące realizacji Projektu, Zarząd Fundacji dołoży wszelkich starań, by móc zaproponować swoim Podopiecznym udział w podobnych przedsięwzięciach.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, że mogliśmy uczestniczyć w tym trudnym procesie rozwoju i wytrwałym dążeniu do tego, by niemożliwe stawało się możliwym…

Przedstawiciele i Wolontariusze Fundacji Niemożliwe – możliwym